Moim marzeniem jest:

iPhone 6s złoty z 64 GB pamięci

Deria, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Białystok

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2016-04-25

„Do trzech razy sztuka”! Chyba każdy zna to powiedzenie. Często się sprawdza. Tak samo było w przypadku pierwszego spotkania z Derią. Dopiero za trzecim razem udało Nam się spotkać z nastolatką. Tak na marginesie, to nie dlatego, że Deria nie chciała, tylko nie pozwoliła Jej na to choroba, a konkretnie stosowane leczenie.

Deria jest śliczną dziewczyną, prawie już kobietką, z ujmującym uśmiechem i niezwykle spokojnym spojrzeniem. Od pierwszego momentu dobrze poczuliśmy się w Jej towarzystwie. I chyba z wzajemnością. Zaskoczyła Nas niezmiernie, ponieważ bardzo ucieszyła się z przyniesionego przez nas lodołamacza – białego, mięciutkiego misia w czarnym sweterku i książki. Stwierdziła, że trafiliśmy w Jej gust, ponieważ leżąc w szpitalu chciałaby ten czas wykorzystać na nadrobienie zaległości w czytaniu. Dlatego jest Nam miło, że pomożemy Derii to postanowienie spełnić.

Po krótkiej prezentacji celu naszego przybycia, wręczyliśmy Marzycielce kartkę papieru i kredki, mówiąc że musi namalować swoje marzenia. Na szczęście nie musieliśmy Jej długo do tego namawiać. Deria przepięknie namalowała wszystkie 4 marzenia, w każdej z kategorii. Zresztą, w trakcie malowania przyznała się, że interesuje się modą i projektowaniem. I musimy uczciwie przyznać, że patrząc na Jej rysunki, wykazuje ku temu talent. W trakcie malowania trochę porozmawialiśmy z Derią na różne tematy. Szczegółów rozmowy nie chcemy zdradzać, jednak można było z niej wywnioskować, że nasza nowa Marzycielka jest bardzo wrażliwą, inteligentną i niezwykle zrównoważoną młodą osobą o ogromnym sercu.

O czym marzy Deria? Największym marzeniem Marzycielki jest otrzymać iPhone 6s złoty z 64 GB pamięci, który pozwoli Jej na bardziej efektywne spędzanie wolnego czasu podczas długotrwałego leczenia w szpitalu.

Mamy nadzieję, że uda Nam się szybko spełnić marzenie Derii!!!

spełnienie marzenia

2016-05-29

Podczas ostatniego spotkania z Darią miałyśmy nadzieję na szybkie spełnienie Jej marzenia, czyli otrzymanie iPhone 6s złotego z 64 GB pamięci. Dzięki MetLife było to możliwe w zaskakująco szybkim czasie, chociaż uprzedzałyśmy dziewczynę, że realizacja Jej marzenia może chwilę potrwać.

Pięknej, słonecznej, majowej niedzieli wybrałyśmy się z reprezentantką Sponsora, Panią Dorotą, do Derii. Zostałyśmy tam przywitane przez całą rodzinę uśmiechem i odrobiną wyczekiwania. Prócz naszej zielonej torebki Deria dostała również upominek od Pani Doroty i MetLife.

Po chwili wahania Deria zaczęła wyjmować wszystkie upominki z fundacyjnej torby, ale najważniejsze okazało się zapakowane w zielony papier niewielkie pudełko. Po małej „szarpaninie” ze wstążką i papierem udało się wyjąć wymarzony telefon w złotym kolorze. Ogromne szczęście zawitało na twarzy dziewczyny. Podziękowaniom nie było końca. Z drugiej torby Deria wyjęła wesołą, żółtą i na pewno pasującą na Nią koszulkę ze Snoopym, maskotką MetLife.

Jeszcze chwilę porozmawiałyśmy o planach Derii po zakończeniu leczenia i stwierdziłyśmy, że czas uciekać, żeby Marzycielka mogła się zająć programowaniem swojego wymarzonego telefonu. Na koniec Pani Dorota zaprosiła Derię do siedziby MetLife, kiedy już wyzdrowieje i wróci do szkoły.

Derio nigdy nie przestawaj marzyć, bo marzenia ubarwiają nasze życie i powodują, że jest lepsze, ciekawsze i bardziej zaskakujące!

Sponsorowi MetLife dziękujemy zaś za przywołanie uśmiechu, czasami trochę nieśmiałego, ale naprawdę pięknego na twarzy naszej Marzycielki.