Moim marzeniem jest:

Iphone 7 lub 8 w kolorze ROSE GOLD

Dominika, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2018-06-19

Wtorek 19 czerwca był dla wielu polaków wyjątkowym dniem z okazji pierwszego meczu naszej reprezentacji na mundialu - jednak dla nas i dla Dominiki był szczególny z powodu naszego pierwszego spotkania. Wchodząc do domu marzycielki od razu można było wyczuć wesołą atmosferę, która tam panuje. Spokojna nastolatka, wesoła mama i rozrywkowa babcia - taka mieszanka osobowości gwarantuje udany dzień. Dominika kończy gimnazjum i powoli wkracza w kolejny etap swojego życia. Bardzo chciałaby pójść do liceum o profilu sportowym i patrząc na ścianę okraszoną licznymi medalami chyba możemy być o to spokojni. Na co dzień dużo swojej uwagi poświęca modzie, jednym z jej licznych hobby jest makijaż. Jak sama mówi nie przepada za dłuższymi podróżami, które są dla niej zbyt męczące. Dominika chciałaby poszerzyć swoje umiejętności kosmetyczne i móc pochwalić się światu swoimi osiągnięciami - stąd pomysł na marzenie, którym jest nowoczesny telefon z dobrym aparatem. Oczywiście najważniejsze, telefon musi być w kolorze "rose gold" - tak panowie, jest taki kolor! Spełnienie tego marzenia pozwoliłoby naszej marzycielce śledzić na bieżąco najnowsze trendy w modzie oraz w przyszłości założyć własnego bloga, na którym moglibyśmy podziwiać jej prace! 

Gratulujemy świetnego pomysłu na marzenie Dominiko i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby jak najszybciej móc zrobić sobie wspólnie "selfika" nowym telefonem!

spełnienie marzenia

2018-11-24

        W sobotnie popołudnie umówiliśmy się z Dominiką i jej mamą w Gdyni. Nie zdradziliśmy wcześniej celu naszego spotkania, więc Dominika nie spodziewała się, gdzie ją tego dnia zabieramy :) Jakie było zaskoczenie zarówno Dominiki, jak i Jej mamy, kiedy zaprowadziliśmy je do Akademii Mistrzów Makijażu PSSW, gdzie Pani Katarzyna przygotowała dla naszej Marzycielki indywidualną lekcję makijażu! Dominika posiada ogromną pasję do makijażu, a my wiedzieliśmy, że taka niespodzianka sprawi Jej mnóstwo radości. Jak wiadomo, do doskonalenia umiejętności wizażu potrzeba modelki. Komu tego dnia przypadła ta zaszczytna rola? Oczywiście mamie Dominiki, która nie kryła zaskoczenia, że to właśnie ją Dominika pomaluje tego dnia :)

        Już od samego początku Pani Katarzyna zauważyła pewną rękę Dominiki, także my wszyscy widzieliśmy, że naprawdę ma do tego talent :)Nastolatka uważnie słuchała wszystkich porad teoretycznych, których udzielała jej Pani Katarzyna oraz uważnie przyglądała się poradom praktycznym , a następnie samodzielnie odtwarzała kolejne kroki makijażu. Efekt lekcji? Przepiękny makijaż mamy Dominiki!

        Po zakończeniu lekcji przeszliśmy do kolejnego punktu naszego spotkania, czyli wręczenia Dominice wymarzonego iPhone’a 8 w kolorze złotym. Dziewczyna nie spodziewała się, że tego dnia spełni się Jej marzenie :) Możemy śmiało powiedzieć, że obie niespodzianki tego dnia bardzo nam się udały! Po odpakowaniu nowego telefonu i jego konfiguracji, przyszedł czas na tort, który Dominika osobiście pokroiła Przy pysznym torcie i owocach czas mijał nam bardzo przyjemnie na wspólnych rozmowach. Ciągle też nie mogliśmy przestać się zachwycać dziełem Dominiki – Jej mama wyglądała naprawdę zjawiskowo w makijażu wykonanym przez córkę! Ten dzień zdecydowanie był pełen wrażeń i jesteśmy przekonani, że przyniósł Dominice oraz Jej mamie niezapomniane wspomnienia :)

        Kochana Dominiko, dziękujemy Ci za to piękne marzenie płynące prosto z serca! Mamy nadzieję, że nowy telefon będzie Ci dobrze służył i pozwoli uwiecznić wiele cudownych chwil. Z niecierpliwością czekamy również na Twojego bloga, na którym będziemy mogli oglądać makijaże Twojego autorstwa :) Pamiętaj, nigdy nie przestawaj marzyć!

        Dzień spełnienia marzenia Dominiki nie byłby tak wyjątkowy, gdyby nie ogromne serce Pani Katarzyny z Akademii Mistrzów Makijażu PSSW w Gdyni, która bez chwili zawahania zgodziła się przygotować lekcję makijażu dla naszej Marzycielki. Pani Katarzyno, serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i życzymy Pani samych spełnionych marzeń! :)

        Bardzo dziękujemy też firmie Coccodrillo, dzięki której Dominika otrzymała wymarzonego iPhone’a. :)