Moim marzeniem jest:

spotkanie z Robertem Lewandowskim w Barcelonie

Szymon, 18 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-01-05

Pewnego wietrznego, styczniowego czwartku, dwójka naszych wolontariuszy wybrała się na spotkanie z siedemnastoletnim Szymonem i jego mamą.
Na początku naszego spotkania, nasz Marzyciel był trochę nieśmiały, jednak z biegiem czasu otworzył się. Szymon opowiedział nam że ma dwójkę starszego rodzeństwa i cztery koty. Okazało się, że jest niesamowicie utalentowanym młodzieńcem, który w wolnym czasie tworzy swoją muzykę. Zaprezentował nam kilka swoich utworów, którymi byliśmy zachwyceni. Oprócz tego był również harcerzem i interesuje się Drugą Wojną Światową, szczególnie Bitwą o Anglię. Z biegiem czasu, czuliśmy się, jakbyśmy znali się całe życie. Przy przedstawianiu Szymonowi naszych kategorii marzeń, zauważyliśmy iskierki w jego oczach jak powiedzieliśmy „spotkać”. Czyżby właśnie to było marzeniem naszego podopiecznego? Tworzenie muzyki, nie jest jedynym hobby Szymona. Od siódmego roku życia grał również w piłkę nożną. Jego faworytem jest Robert Lewandowski od kiedy strzelił pięć goli dla Bayernu w przeciągu 9 minut. Fan piłki nożnej, powiedział nam że jego największym marzeniem jest spotkanie  właśnie swojego ulubionego piłkarza w Barcelonie, gdzie aktualnie gra. Co ciekawe nasz Marzyciel w swojej kolekcji zdjęć posiada zdjęcie z legendą piłki nożnej - Pelé. Pomimo niesprzyjającej aury na zewnątrz, spędziliśmy cudowne dwie godziny przy ciasteczkach, herbacie i niekończącej się rozmowie. Nawet nie zauważyliśmy, kiedy zrobiło się tak późno i trzeba było kończyć spotkanie.
Szymon, mamy nadzieję, że uda nam się jak najszybciej spełnić Twoje marzenie i przy okazji zwiększyć Twoją kolekcję o kolejną legendę oraz ponownie się spotkać!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Szymon - o. Warszawa - spotkanie z Robertem Lewandowskim w Barcelonie

Szymon wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia spotkanie z Robertem Lewandowskim w Barcelonie marzyciela Szymon.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN