Moim marzeniem jest:

Iphone 13

Oliwia, 12 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-07-03

Rozmowę z Oliwką i jej tatą odbyliśmy zdalnie. Taka forma kontaktu wyraźnie onieśmieliła zarówno Marzycielkę, jak i nas, lecz już po kilku minutach od nawiązania połączenia przez jeden z komunikatorów, udało nam się dowiedzieć o dziewczynce znacznie więcej.

Okazało się, że Oliwka, choć cicha i skromna, skupia w sobie całą gamę talentów i zainteresowań. Jej pokój wypełniony był książkami, plakatami ulubionych seriali oraz figurkami przedstawiających postaci z różnych wymiarów popkultury. Dodatkowo byliśmy już świadomi, że Marzycielka jest dużą fanką koncertów i muzyków, m.in. Eda Sheerana. Oliwka w wolnych chwilach nie ogranicza się jednak wyłącznie do konsumowania sztuki, ale czynnie ją tworzy – jest aspirującą rysowniczką oraz tancerką na szarfie.

Oliwka uczy się również w szkole, z każdym rokiem nauki poznając nowe przedmioty i wyzwania, jakie na jej drodze stawia edukacja. Nic dziwnego, że przy tylu sprawach na głowie, potrzebuje urządzenia, które pomoże jej dzielić się swoimi pasjami i pozostać na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Dlatego właśnie jej marzeniem jest Iphone 13, koniecznie białego koloru.

Cieszymy się, że będziemy mogli spełnić marzenie Oliwki. Już nie możemy się doczekać, kiedy telefon wyląduje w jej rękach!

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Krzysztof Kirejczyk

email: krzysztof.kirejczyk@mammarzenie.org

tel: +48 661-913-901

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Oliwia - o. Warszawa - Iphone 13

Oliwia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Iphone 13 marzyciela Oliwia.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN