Moim marzeniem jest:

Marzyciel się zastanawia

Olivier, 7 lat

Kategoria: inne

Oddział: Poznań

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie

2023-06-07

Ostatnio udało nam się odwiedzić Oliviera, uroczego 7-latka. To niezwykle pogodne dziecko, które emanuje radością i fascynuje się super Zingsami oraz muzyką z płyt winylowych. Jego ulubionym artystą jest Franek Kimono i chłopczyk jest wprost zakochany w jego muzyce. Olivier wraz ze swoją Mamą zaprosili nas do swojego mieszkania, więc odwiedziliśmy ich i spędziliśmy razem trochę czasu.

Po przybyciu do ich domu, od razu rzuciła nam się w oczy ogromna kolekcja super Zingsów, które Olivier kolekcjonuje. Chłopczyk jest niezmiernie dumny z każdej figurki i z uśmiechem zaprezentował nam  swoje ulubione egzemplarze. Następnie przenieśliśmy się do pokoju z winylami, gdzie Olivier pokazał mi swoją kolekcję płyt. Usiedliśmy razem na sofie i słuchaliśmy ulubionych utworów Franka Kimono. Radość i  energia bijące od Naszego Marzyciela były wprost niesamowite.

Następnie postanowiliśmy się pobawić. Olivier zaproponował grę w odbijanie balona, a my nie mogliśmy odmówić. Wspólnie bawiliśmy się, próbując utrzymać balon w powietrzu jak najdłużej. Olivier okazał się naprawdę zręcznym zawodnikiem i nieustannie się uśmiechał. Widać że odbijanie balona sprawia mu ogromną radość.

W międzyczasie Olivier opowiedział nam o swoim przedszkolu, gdzie spędza dużo czasu i gdzie ma swoich kolegów. Uwielbia dobrą zabawę i łatwo nawiązuje nowe znajomości.

Mama Oliviera zaserwowała nam pyszne owoce, abyśmy mieli coś zdrowego do jedzenia. Olivier czuwał, abyśmy wszystko ładnie zjedli, dbając o nasze dobre samopoczucie. W trakcie rozmowy dowiedzieliśmy się również, że Olivier uwielbia bajki. Jego ulubionymi bohaterami są Muminki, o których Mama opowiada mu przed snem. To była kolejna niesamowita pasja Oliviera, o której nam opowiedział.

Na koniec naszego spotkania Marzyciel zastanawiał się nad swoim marzeniem. Jego myśli skierowane były w stronę doliny Muminków, gdzie mógłby spotkać swoich ulubionych bohaterów. Jednakże, zastanawiał się również nad możliwością zapoznania z Patem i Matem, sławnymi sąsiadami z czeskiej bajki. Postanowiliśmy dać Olivierowi czas na namysł, aby sam mógł zdecydować, czego pragnie najbardziej.

Podczas naszego spotkania Olivier pokazał mi również swoje artystyczne zdolności. Jego rysunki były piękne, a częstym motywem był Buka z Doliny Muminków. Jego talent i wyobraźnia rozwijają się w niesamowity sposób.

Spotkanie z Olivierem będzie niezapomniane. To wspaniałe, pogodne dziecko w pełni cieszyło się każdą chwilą spędzoną razem z nami. Jego pasja do super Zingsów, muzyki z płyt winylowych, bajek i rysowania napawają nas ogromnym optymizmem. Czekamy z niecierpliwością na poznanie i spełnienie marzenia Oliviera.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Andrzej Satanowski

email: andrzej.satanowski@mammarzenie.com

tel: +48 518 827 105

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Olivier - o. Poznań - Marzyciel się zastanawia

Olivier wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Marzyciel się zastanawia marzyciela Olivier.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN