Moim marzeniem jest:

Legoland

Paweł, 17 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Katowice

Status marzenia: zaadoptowane

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-16

W środę, szesnastego sierpnia, wyruszyliśmy z Michałem do Jaworzna. W mieście tym spotkaliśmy Pawła, siedemnastolatka i ucznia szkoły samochodowej, który już nas tam oczekiwał. Paweł podzielił się z nami swoją pasją do klocków Lego, a także opowiedział o swojej dziewczynie, Natalii, która jest dla niego wsparciem w trudnych chwilach.

Zaprosił nas do swojego pokoju, gdzie pełnym zapału opowiadał nam o klockach oraz innych interesujących sprawach. Według Pawła, klocki Lego towarzyszą mu od dzieciństwa, ewoluując wraz z nim i towarzysząc mu w procesie dojrzewania. Jego mama również potwierdziła tę pasję, mówiąc: "Paweł zawsze układał klocki, a pudeł z nimi mieliśmy wiele. Często siadałam z nim i razem składaliśmy modele". Teraz Paweł składa bardzo zaawansowane i skomplikowane zestawy, z których wiele imponujących modeli zdobi jego półki. Wśród nich znajdują się np. samochody inspirowane światowymi hitami filmowymi.

Paweł podzielił się także opowieścią o uroczym rysunku na ścianie, przedstawiającym dłonie Natalii i jego własne dłonie leżące na sobie. To wzruszające przedstawienie ich więzi.

Młody Paweł to człowiek pełen kreatywności i pasji. Jego świat jest pełen fantastycznych miejsc, które nas oczarowały. Klocki Lego stanowią centrum tego świata, rozwijając jego myślenie i wyobraźnię. To także miejsce, w którym łączy się on z Natalią, a ich miłość dodaje mu sił i energii. Nie można też pominąć ogromnej miłości, jaką darzy swoją mamę, która zawsze mu towarzyszy.

Dziękujemy Pawłowi za to, że mogliśmy poznać jego pasje i świat, a przede wszystkim za to, że podzielił się z nami swoim marzeniem. To piękne przykład, jak pasja może przerodzić się w marzenie. Paweł podzielił się z nami swoim pragnieniem podróży do Legolandu - miejsca, w którym wszystko się zaczęło, czyli w świecie klocków Lego.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Michał Kołodziejczyk

email: katowice@mammarzenie.org

tel: +48 515 831 988

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Paweł - o. Katowice - Legoland

Paweł wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.