Zarząd Fundacji Mam Marzenie jest organem wykonawczym odpowiedzialnym za prawidłowe funkcjonowanie naszej organizacji, reprezentowanie jej na zewnątrz, składanie oświadczeń woli, podpisywanie umów z partnerami i darczyńcami oraz stanie na straży przestrzegania regulaminu Fundacji przez wszystkich jej wolontariuszy. Członkowie Zarządu opiekują się oddziałami FMM w całym kraju, nadzorują działalność oraz pomagają koordynatorom w ich prowadzeniu. Skład Zarządu wybierany jest raz na 3 lata drogą konkursu spośród czynnych wolontariuszy Fundacji i powoływany przez Radę Programową Fundacji Mam Marzenie. Funkcje Członków Zarządu sprawowane są honorowo i bezpłatnie.

 • Aleksandra Ludew

  Prezes Zarządu Fundacji Mam Marzenie

  Jestem oddaną pasjonatką Fundacji Mam Marzenie od 2015 roku, gdzie od 2021 roku pełnię funkcję członka Zarządu. Działalność w naszej Fundacji daje mi wiarę w sens walki o marzenia. Wolontariat to dla mnie wspaniała okazja do poznawania cudownych ludzi, dzielenia się radością, a co najważniejsze, uczestniczenia w tak pięknych chwilach jak urzeczywistnianie marzeń.

  Prywatnie uzyskałam stopień magistra z wyróżnieniem na kierunku finanse i controlling na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zawodowo jestem specjalistą do spraw operacji bankowych w zagranicznej firmie.

  Kontakt: 792 705 567 aleksandra.ludew@mammarzenie.org

 • Michalina Kwiatkowska

  Wiceprezes Zarządu Fundacji Mam Marzenie

  Fundacja Mam Marzenie to dla mnie miłość od pierwszego wejrzenia. W 2017 roku zostałam wolontariuszką łódzkiego oddziału, a w 2020 roku jego koordynatorką. Tę funkcję pełniłam przez ponad dwa lata, po czym zdecydowałam o dołączeniu do Zarządu, aby móc pomagać spełniać dziecięce marzenia na terenie całej Polski.

  Ukończyłam studia na kierunku zarządzanie ze specjalizacją zarządzanie projektami, uzyskując dodatkowo medal za chlubne studia. Na co dzień pracuję w firmie logistycznej, w której zajmuję się obsługą klienta międzynarodowego.

  Kontakt: 730 762 117 michalina.kwiatkowska@mammarzenie.org

 • Paulina Furman

  Członek Zarządu Fundacji Mam Marzenie

  Z Fundacją Mam Marzenie związałam się w 2019 roku. Przed dołączeniem do Zarządu pełniłam funkcję zastępczyni Koordynatorki Oddziału Warszawa. Spełnianie marzeń to jedna z najwspanialszych wolontariackich przygód w moim życiu, którą od 2024 roku kontynuuję w ogólnopolskich strukturach Fundacji.

  Zawodowo jestem radczynią prawną i pracuję w międzynarodowej organizacji zajmującej się analizami danych, a prywatnie pasjonatką gór, wspinaczki i podróży (im mniej znany kierunek i chłodniejszy klimat, tym lepiej – serce zostawiłam na Islandii, gdzie spędziłam semestr w ramach programu Erasmus, a moim ostatnim odkryciem jest Svalbard).

  Kontakt: 880 394 041, paulina.furman@mammarzenie.org