Zarząd Fundacji Mam Marzenie jest organem wykonawczym odpowiedzialnym za prawidłowe funkcjonowanie naszej organizacji, reprezentowanie jej na zewnątrz, składanie oświadczeń woli, podpisywanie umów z partnerami i darczyńcami oraz stanie na straży przestrzegania regulaminu Fundacji przez wszystkich jej wolontariuszy. Członkowie Zarządu opiekują się oddziałami FMM w całym kraju, nadzorują działalność oraz pomagają koordynatorom w ich prowadzeniu. Skład Zarządu wybierany jest raz na 3 lata drogą konkursu spośród czynnych wolontariuszy Fundacji i powoływany przez Radę Programową Fundacji Mam Marzenie. Funkcje Członków Zarządu sprawowane są honorowo i bezpłatnie.

 • Sebastian Uzar

  Prezes Zarządu Fundacji Mam Marzenie

  Działalność w Fundacji Mam Marzenie rozpocząłem w 2006 roku w oddziale Katowice, a w 2009 roku zostałem jego koordynatorem. Od 2010 do 2021 roku (z kilkumiesięczną przerwą) działałem jako członek Zarządu naszej Fundacji, a od 2021 roku obejmuję stanowisko Prezesa.

  Prywatnie ukończyłem administrację europejską. Pracuję jako Key Account Manager w firmie zajmującej się wynajmowaniem samochodów. Bardzo lubię czytać książki i podróżować. Jestem wielkim miłośnikiem Rzymu. Moja fascynacja tym miejscem wiąże się ze spełnieniem marzenia Joli, która pragnęła zobaczyć Wieczne Miasto. Od tamtej pory, wracam tam z pięknymi wspomnieniami.

  Kontakt: 515 199 632 sebastian.uzar@mammarzenie.org

 • Joanna Wiśniewska

  Wiceprezes Zarządu Fundacji Mam Marzenie

  Przygodę z Fundacją rozpoczęłam w 2014 roku. Z biegiem czasu zostałam koordynatorką trójmiejskiego oddziału na okres dwóch kadencji. Po krótkiej przerwie od koordynowania, w 2021 roku zostałam członkiem Zarządu.

  Z wykształcenia jestem inżynierem produkcji, jednak to w firmie dostarczającej oprogramowanie do kompleksowej obsługi procesów rekrutacyjnych (ATS) spełniam się jako prawa ręka rekruterów w doborze systemu. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, sympatyczką adopcji psich seniorek i domatorką.

  Kontakt: 601 097 502 joanna.musial@mammarzenie.org

 • Aleksandra Ludew

  Członek Zarządu Fundacji Mam Marzenie

  Jestem oddaną pasjonatką Fundacji Mam Marzenie od 2015 roku, gdzie od 2021 roku pełnię funkcję członka Zarządu. Działalność w naszej Fundacji daje mi wiarę w sens walki o marzenia. Wolontariat to dla mnie wspaniała okazja do poznawania cudownych ludzi, dzielenia się radością, a co najważniejsze, uczestniczenia w tak pięknych chwilach jak urzeczywistnianie marzeń.

  Prywatnie uzyskałam stopień magistra z wyróżnieniem na kierunku finanse i controlling na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zawodowo jestem specjalistą do spraw operacji bankowych w zagranicznej firmie.

  Kontakt: 792 705 567 aleksandra.ludew@mammarzenie.org

 • Michalina Kwiatkowska

  Członek Zarządu Fundacji Mam Marzenie

  Fundacja Mam Marzenie to dla mnie miłość od pierwszego wejrzenia. W 2017 roku zostałam wolontariuszką łódzkiego oddziału, a w 2020 roku jego koordynatorką. Tę funkcję pełniłam przez ponad dwa lata, po czym zdecydowałam o dołączeniu do Zarządu, aby móc pomagać spełniać dziecięce marzenia na terenie całej Polski.

  Ukończyłam studia na kierunku zarządzanie ze specjalizacją zarządzanie projektami, uzyskując dodatkowo medal za chlubne studia. Na co dzień pracuję w firmie logistycznej, w której zajmuję się obsługą klienta międzynarodowego.

  Kontakt: 730 762 117 michalina.kwiatkowska@mammarzenie.org

 • Kamila Śliwowska

  Członek Zarządu Fundacji Mam Marzenie

  Jako wolontariuszka warszawskiego oddziału Fundacji działam od września 2014 roku i od tej pory czuję się na swoim miejscu jak nigdy dotąd. W listopadzie 2022 roku dołączyłam do Zarządu. Działalność w Fundacji daje mi ogromną satysfakcję, a radość Marzycieli podczas realizacji marzeń sprawia, że chcę więcej i więcej – ostatecznie nie ma nic lepszego niż uśmiech dziecka.

  Z wykształcenia jestem socjologiem i nauczycielem nauczania początkowego.

  Kontakt: 505 112 568 kamila.sliwowska@mammarzenie.org