Zarząd Fundacji Mam Marzenie jest organem wykonawczym odpowiedzialnym za prawidłowe funkcjonowanie naszej organizacji, reprezentowanie jej na zewnątrz, składanie oświadczeń woli, podpisywanie umów z partnerami i darczyńcami oraz stanie na straży przestrzegania regulaminu Fundacji przez wszystkich jej wolontariuszy. Członkowie Zarządu opiekują się oddziałami FMM w całym kraju, nadzorują działalność oraz pomagają koordynatorom w ich prowadzeniu. Skład Zarządu wybierany jest raz na 3 lata drogą konkursu spośród czynnych wolontariuszy Fundacji i powoływany przez Radę Programową Fundacji Mam Marzenie. Funkcje Członków Zarządu sprawowane są honorowo i bezpłatnie.

 • Sebastian Uzar

  Prezes Zarządu Fundacji Mam Marzenie

  Wolontariusz o.Katowice od 2006 roku, koordynator o. Katowice 2009-2010, członek zarządu w latach 2010-2018, 2019-2021, prezes zarządu od 2021 roku. Magister administracji europejskiej. Obecnie Key Account Manager w firmie zajmującej się wynajmem samochodów. Miłośnik Rzymu, podróży i książek.

 • Joanna Wiśniewska

  Wiceprezes Zarządu Fundacji Mam Marzenie

  Swoją przygodę z fundacją rozpoczęłam w 2014 roku. Z biegiem czasu zostałam koordynatorką trójmiejskiego oddziału przez okres dwóch kadencji. Po krótkiej przerwie w 2021 roku zostałam powołana do Zarządu. Z wykształcenia jestem inżynierem produkcji jednak to w firmie dostarczającej oprogramowanie do kompleksowej obsługi procesów rekrutacyjnych (ATS) spełniam się jako prawa ręka rekruterów w doborze systemu. Prywatnie szczęśliwa żona, sympatyczka adopcji psich seniorek, domatorka.

 • Aleksandra Ludew

  Członek Zarządu Fundacji Mam Marzenie

  Zawodowo specjalista do spraw operacji bankowych w zagranicznej firmie. Uzyskałam stopień magistra z wyróżnieniem kierunek finanse i controlling na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prywatnie oddany pasjonat Fundacji Mam Marzenie od 2015 roku. Działalność w Fundacji daje mi wiarę w sens walki o marzenia. Wolontariat to dla mnie wspaniała okazja do poznania cudownych ludzi, dzielenia się radością, a co najważniejsze uczestniczenia w tak pięknych chwilach jak urzeczywistnianie marzeń.

 • Michalina Kwiatkowska

  Członek Zarządu, wolontariusz o/Łódź

  Fundacja Mam Marzenie to dla mnie miłość od pierwszego wejrzenia. Do Fundacji dołączyłam w 2017 r., a w 2020r. zostałam koordynatorem łódzkiego oddziału. Funkcję tę pełniłam przez ponad dwa lata, po czym zdecydowałam o dołączeniu do zarządu, aby móc pomagać spełniać marzenia na terenie całej Polski. Ukończyłam studia na kierunku Zarządzanie spec. zarządzanie projektami uzyskując dodatkowo medal za chlubne studia. Na co dzień pracuję w firmie logistycznej zajmując się obsługą klienta międzynarodowego.

 • Kamila Śliwowska

  Członek Zarządu, wolontariusz o/Warszawa